Apie mus

UAB „Trys vadovai“ – oficialus Izraelio kompanijos AGROSHERIFF Ltd. atstovas Lietuvoje. Daugiau informacijos apie šią kompaniją rasite internetinėje svetainėje www.farmgarden.ru (rusų kalba), skyriuje “Mūsų partneriai“ („Наши партнеры”).

Ši kompanija verčiasi pažangių technologijų, diegiamų žemės ūkyje, įskaitant šiltnamius, platinimu postsovietinėje erdvėje. Izraelis pirmauja gaminant ir eksportuojant nebrangią ir patikimą laistymo įrangą. Esant šiurkščioms klimato sąlygoms, trūkstant vandens ir dirbamų žemių, sparčiai daugėjant gyventojų skaičiui, Izraelio tyrinėtojai ir gamintojai buvo priversti sukurti pačią progresyviausią laistymo įrangą. Bet ar ji veiks Lietuvoje? Juk turime kitokias gamtines sąlygas: šiltnamiai statomi apsaugoti augalus ne nuo karščio, o nuo šalčio.

2006 - 2008 metais AGROSHERIFF Ltd. siūlomus sprendimus išbandėme Lietuvos sąlygomis. Taip iš siūlytų įvairios įrangos tipų gimė paprasta ir finansiškai prieinama lašelinio laistymo komplekto konstrukcija individualiems mažiems šiltnamiams „sau“, kurių Lietuvoje daugybė.

2008 metais mūsų veikla įgavo juridinį statusą – užregistravome akcinę bendrovę „Trys vadovai“.

2009 metais pradėjo veikti mūsų internetinė parduotuvė. Kol kas tai vienintelis būdas įsigyti mūsų produkciją. Pagrindinis mūsų veiklos principas – lašelinio laistymo komplektą į kiekvieną šiltnamį!
         Mūsų kontaktai:
         Elektroninis paštas         
info@farmgarden.lt
         Telefonas                        +370 652 56079