Daugiau pasitikėjimo

           Klientai, nepasitikintys internetinėmis parduotuvėmis ir nerizikuojantys pervesti pinigų, kol „nepačiupinės“ realios prekės, klausinėja, ar negalima atvažiuoti ir sumokėti grynais. Ir dažnai pabrėžia, kad jiems nereikia dokumentų. Bet juk sąskaitą – garantijos pagrindas. Laimei, jos dar ne vieno karto neprireikė. Tai tik įrodo aukštą  Izraelio produkcijos kokybę.

            Konservatoriško mąstymo žmonėms siūlau kreiptis į UAB „Maidiną“ (Kauno g. 34,  LT-03202, Vilnius, tel. +370 5 276 00 41, +370 5 277 35 44, mob.+370 699 25 647, e-mail: info@maidina.lt). Tai ko gero didžiausia Lietuvoje firma, prekiaujančia italų laistymo įranga. Ir ten galima prieš perkant viską „pačiupinėti“. Tarp kitko, jie taip pat turi ir internetinę parduotuvę.

            O aš jau 8-ąjį sezoną parduodu komplektus tik per internetinę parduotuvę, ir ne karto nieko neapgavau, tai gali patvirtinti šimtai mano klientų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje  (esu oficialus Izraelio kompanijos AGROSHERIFF Ltd. Pabaltijo dileris, žr. www.farmgarden.ru „Наши партнёры“ rusų kalba).

            Šiandien šiltnamio laistymo komplektą galima nusipirkti daug kur, pvz., „Senukuose“ ar toje pačioje „Maidinoje“. Bet visi jie universalūs ir parduodami kaip atskirų detalių rinkiniai. Ir valdiklio jie išvis neturi, tik rankinį čiaupą. Ir komplektą dar reikia surinkti. O jeigu pvz., Jums reikia 36 m. lašelinės žarnos, o rinkinyje jos yra 50m., atliks net 14 nereikalingų m. Tuo metu aš priimu užsakymus konkrečiam Jūsų šiltnamiui. Ir komplektą Jūs gausite paštu (pašto išlaidos 4,34 eurų) surinktą, beliks .sujungti kelias  skersines žarnas. Valdiklis GEVA 75 W paprastas, pigus ir patikimas, neturi analogų Lietuvis rinkoje. Vienintelis jo trūkumas – talpa vandeniui reikia pakelti į 3 m. aukštį, nes  reikia mažiausiai 0,3 bar slėgio (būtent slėgis „padeda“ vožtuvui užsidaryti).

            Galimybė užsakyti komplektą konkrečiam šiltnamiui yra tik svetainėje  www.farmgarden.lt  ir tik pagal internetinės parduotuvės taisykles.

Atgal