Kaip užsakyti prekes?

Bendruoju atveju, galioja ši užsakymo tvarka:
1. Registracija svetainėje;
2. Prisijungimas prie sistemos;
3. Prekių pasirinkimas;
4. Užsakymas (užsakymo patvirtinimas).
Pirkdami, nauji sistemos vartotojai turės atlikti 1-4 punktuose numatytus veiksmus, o esamiems (registruotiems) mūsų sistemos vartotojams reikės 2-4 punktų veiksmų.

Registracija svetainėje
Registruodamasis vartotojas privalo užpildyti registracijos anketą. Pildykite duomenis atsakingai – juos naudosime vykdydami Jūsų užsakymą.

Prisijungimas prie sistemos
Prisijungę prie sistemos, ekrane matysite pagrindinį puslapį. Prisijungę vartotojai ekrano viršuje, dešinėje (žaliame fone) mato papildomas galimybes „Mano anketa“ ir „Atsijungti“.

Prekių pasirinkimas
Komplektas užsakomas pagal konkrečius Jūsų šiltnamio parametrus:
  1. nurodykite šiuos duomenis:
   - ilgis (metrais);
   - plotis (metrais);
   - kiek augalų eilių bus pasodinta jūsų šiltnamyje ( kiek prireiks lašelinių žarnų);
   - kiek išilginių praėjimų yra tarp lysvių;
PASTABA: nurodydami ilgį ir plotį metrus ir centimetrus atskirkite tašku (pvz.: 6.25)

   - lašelinės žarnos skersmuo (8 arba 16mm);
   - laistymo valdymas (automatinis arba rankinis);

  2. Paspauskite „Skaičiuoti“;
Žemiau puslapyje atsiras komplekto išdėstymo Jūsų šiltnamyje schema ir komplekto dalys. Jei schema Jums netinka (pvz.: per mažas atstumas tarp eilių ar per didelis eilių skaičius), pakoreguokite parametrus ir vėl spauskite „Skaičiuoti”. Taip suformuokite Jums tinkančią schemą.
  3. Spauskite “Į krepšelį”.
Skaičius šalia „Krepšelyje“ (viršuje, dešinėje) rodo Jūsų pasirinktų prekių (komplektų ar jų sudedamųjų) kiekį. Paspauskite „Pasirinkta prekė“ –matysite prekės nuotrauką, kiekį ir kainą.
  4. Bet kokią prekę iš krepšelio, jeigu ji Jums nereikalinga (pvz., valdiklio mazgas), galite      ištrinti paspaudę raudoną kryželį. Taip pat galite įdėti į krepšelį bet kurią prekę iš skirsnių „Sistemų komponentai“ arba „Standartiniai   komplektai“ (pvz., modernizuojant komplektą naujam sezonui). Jei valdiklio mazgas yra pašalintas, vietoj jo įdėkite Trišakį-Įvorę 2 (skersinių žarnų sujungimui) ir filtrą.

 

Užsakymas (užsakymo patvirtinimas)
Prekė krepšelyje gali būti neribotą laiką. Pasirinkę visas norimas pirkti prekes, spauskite „Pirkti“, eilės tvarka atlikite šiuos veiksmus:
  1. peržiūrėkite „Informacija apie pristatymą“, - jei ji teisinga, spauskite „Tęsti“;
  2. peržiūrėkite „Informacija apie apmokėjimą“ - jei ji teisinga, spauskite „Tęsti“;
  3. peržiūrėkite „Užsakymo patvirtinimas“, jei informacija teisinga, spauskite „Patvirtinti“;
  4. Etape „Pabaiga“, rasite nuorodą į sugeneruotą Jums išankstinio apmokėjimo sąskaitą pagal Jūsų įvestus ir patvirtintus duomenis;
  5. Mes gauname Jūsų užsakymo duomenis, Jūs – pranešimą „Laukiama apmokėjimo“. Demesio! Neperveskite pinigų, nesulaukę pranešimo Laukiama apmokejimo!


Pastaba: jei esate pensininkas ar neįgalusis – nurodykite tai įrodančių dokumentų duomenis registruodamiesi. Jūsų įvesti duomenys bus tikrinami (tikrinimas gali užtrukti kelias darbo dienas). Rekomenduojame prekes užsakyti tik gavus patvirtinimą, kad Jums galioja nuolaida 10% (nesant patvirtinimo, Jūsų užsakymas bus priimtas be nuolaidos, - teks jį anuliuoti bei forminti iš naujo).
Užsakymų ar svetainės veikimo klausimais konsultuojame elektroniniu paštu (info@farmgarden.lt) arba mobiliuoju telefonu (+370 652 56079 - Viktor).

Atgal